Domácí automatizace

Domácí automatizace

Bezdrátové nebo klasické řešení případně spojení přes řídící jednotku? Pro ovládání venkovních i vnitřních žaluzií, rolet a markýz lze použít všechna řešení.

Automatizace domácnosti od Somfy

Somfy_domácí_automatizace

Novinkou ve světě stínící techniky je domácí automatizace, díky které ovládání veškeré interierové i exterierové stínění, vrata, topení, kamery a jakákoliv čidla pomocí řídící jednotky TaHoma nebo Connexoon od výrobce Somfy. Jedná se jedinečnou technologii, díky které máte celou svou domácnost jednoduše pod dohledem, ať jste kdekoliv. Ovládání jednotlivých prvků je pomocí chytrého telefonu případně tabletu a samozřejmě stažené aplikace.

Somfy_connexoon


Jak celá automatizace funguje?

Celá instalace a ovládání je velice jednoduchá záležitost. Jediné, co je z Vaší strany potřeba, je mít své vlastní WiFi, kdy se jedna ze zmiňovaných řídících jednotek TaHoma nebo Connexoon spojí síťovým kabelem s Vaším routerem, o zbytek se postará jednoduchá aplikace, která Vám nalezne všechna zařízení, které doma máte. Můžete takto ovládat venkovní žaluzie, předokenní rolety, markýzy, garážová vrata, posuvné brány, termostaty, čidla, kamery, zkrátka vše, co potřebujete.

O systému TaHoma®

Řídící jednotka TaHoma je komplexním řešením celé domácnosti. Můžete zde vytvářet nespočet jednotlivých scénářů ať už na pohyb venkovních žaluzií, zatažení markýzy, otevření vrat atd.

Samotná řídící jednotka Vás sama upozorní i v případě, že je něco v nepořádku - žaluzie nesjela až dolů (pravděpodobně kvůli překážce).

Somfy_Tahoma


O systému Connexoon

Jedná se o uživatelsky jednodušší ale také ne tak bohatě vybavenou jednotku, která funguje na principu tří aplikací - Connexoon Window, Connexoon Terrace a Connexoon Acces. Každá aplikace ovládá určitý druh výrobků. Zpětná vazba a nastavení scénářů je samozřejmostí

Somfy_Connexoon

Zajímá Vás víc? Ptejte se

Budete-li mít jakékoliv dotazy k řídícím jednotkám, možnostem zapojení, ovládání a různým technickým detailům, neváhejte nám napsat na sundrape@sundrape.cz případně volejte na naši pevnou linku.